تلکس انجمن دانش آموختگان دانشگاه صنعت نفت: روحاني:كانديداها بايد تجربياتشان را در اختيار دولت بعدي قرار دهند
پنجشنبه، 9 خرداد 1392 - 22:06     کد خبر: 968

دكتر حسن روحاني پيش از ورود به استوديوي شبكه جام جام در جمع خبرنگاران گفت : ما در مسير عزت و اعتدال گام برميداريم و معتقديم با جلب اعتماد ملي و تحقق وحدت ملي مي توان به افتخار ملي دست يافت .

آفتاب: او با گرامي داشتن ياد و خاطره شهدا گفت : مطئن هستم ملت ايران همواره شهدا را به ياد دارند و راه آنها را پاس مي دارند . من به شهدا عشق مي ورزم و به عنوان يك نامزد انتخابات رياست جمهوري 92 به راهي كه آنها  چه در دوران انقلاب و چه در دوران هشت سال دفاع مقدس پيموده اند احترام گذاشته و سعي مي كنم در مسير آنها گام بردارم . 

به گزارش آفتاب، رييس مركز تحقيقات استراتژيك مجمع تشخيص مصلحت نظام در پاسخ به پرسشي مبني بر اينكه" آيا از نامزدهاي  انتخاباتي اين دوره در كابينه احتمالي خود استفاده خواهيد كرد " گفت :  تمام كانديداها براي خدمت  آمده اند و تجربيات ذي قيمتي دارند آنها در دوره كانديداتوري هم  با مطالبات مردم و مشكلات آنها بيشتر آشنا شده اند و بايد آنها را در اختيار دولت بعدي قرار بدهند. 

او در پاسخ به اينكه" آيا در صورت عدم راي آوري به  رييس جمهور بعدي كمك خواهيد كرد"  هم گفت :  من در مركز تحقيقا ت هم بيشترين كمك  پژوهشي و كاربردي و تحقيقي خود را به دولت كرده ام  و از اين پس هم اين رويه را ادامه خواهم داد . 

روحاني در توصيف بارز ترين شخاصه سياسي اش  گفت : مهمترين شاخصه سياسي من اعتدال و ميانه روي است  و بارزترين شاخصه مديريتي ام  اين است كه تلاش براي اجماع سازي را با تمام قدرت و توان و در چار چوب قانون اجرايي كنم . 


برگشت به تلکس خبرها